Norge
Ukens adventstilbud - Gyldig til 9.12. Kjøp her
Tilbake
Startside  Aktiviteter  Løping  kKlær  Caps  Salomon Bonatti WP Five P Cap

Salomon Bonatti WP Five P Cap

Outlet — 10% ekstra
Salomon Bonatti WP Five P Cap
Beskrivelse

Beskrivelse

Salomon Bonatti WP Five P Cap er en vanntett caps i unisexmodell, og er nå tilbake for en ny sesong fylt med eventyr i både by og natur. Det vanntette BONATTI-stoffet og de teipede sømmene holder fuktighet og vann på avstand. Designet med fem paneler og en vevd etikett gir en moderne følelse. Perfekt til både byvandringer og skogsstier.

Vanntett beskyttelse
Denne capsen er laget i vårt vanntette Bonatti-stoff med teipede sømmer. Den beskytter mot mørke skyer, uansett om du spaserer rundt i byen eller suser framover langs en skogssti. Den har en laminert, vanntett membran som et ventilerende materiale.

Fjærlett komfort
Det myke stoffet og den optimale passformen til capsen gjør den like behagelig å bruke hele dagen lang. På baksiden av capsen sitter det en spenne for justering av størrelsen.

Moderne stil
Skill deg ut fra mengden ved hjelp av den vevde etiketten og det nye desginet med fem paneler.

Spesifikasjoner
Vekt: 57 g
Pleieråd: tåler ikke blekemidler, tåler ikke rens, skal ikke tørketromles, skal ikke strykes, kald håndvask (30 °C), tørkes flatt
Materiale: fôr i hoveddelen: 100 % polyester
Se mer... Se mindre...
Egenskaper

Egenskaper

Artikkelnummer1200020377
EAN-kode193128855727
VaremerkeSalomon
-
Omtaler

Din handlevogn(0 artikler)

Handlevognen er tom
Totalt: 0 kr
Til kassen

Favoritter(0 artikler)

Du har ingen favoritter
Norge
Meny